Serbian Croatian


Претрага

Анкета

Да ли вам се свиђа интернет страница школе?
 

Корисни линкови

 

 

 

 

 

 

Термини сарадње 2018/19 PDF Štampa El. pošta
Термини индивидуалне сарадње са родитељима
Одјељење Одјељенски старјешина Дан Вријеме
1-1 Бранка Гајић
СРИЈЕДА 10.30-11.15
1-2 Ирена Богдановић
ЧЕТВРТАК
10.30-11.15
1-3 Слободанка Софиљ
УТОРАК
14.00-14.45
1-4 Наташа Ковачевић Прокопић
СРИЈЕДА
11.00-11.45
2-1 Бранкица Станар
ПОНЕДЈЕЉАК 11.00-11.45
2-2 Наташа Вујић(Миланка Тевановић)
ПОНЕДЈЕЉАК 08.20-09.45
2-3 Ђурица Кантар
ПЕТАК
11.00-11.45
2-4 Милка Мијатовић
УТОРАК
11.00-11.45
3-1 Горана Мандић
ЧЕТВРТАК
14.20-15.05
3-2 Гордана Кондић
ПОНЕДЈЕЉАК
11.50-12.35
3-3 Наташа Вучковић
СРИЈЕДА
11.00-11.45
3-4
Драгана Бркић
СРИЈЕДА
14.20-15.05
4-1
Вера Половина
СРИЈЕДА
15.20-16.05
4-2
Данијела Берић
ПОНЕДЈЕЉАК
14.20-15.05
4-3 Јелена Батоз
ПОНЕДЈЕЉАК
15.20-16.05
4-4
Бојана Конта (Љиљана М.)
СРИЈЕДА
13.30-14.15
4-5
Сенка Спасојевић
УТОРАК 15.20-16.05
5-1 Зорица Јанковић
УТОРАК
16.10-16.55
5-2 Весна Пекија
ПОНЕДЈЕЉАК
17.00-17.45
5-3
Весна Балабан
ПОНЕДЈЕЉАК
15.20-16.05
5-4
Бранка Роквић
СРИЈЕДА
14.20-15.05
6-1 Бранка Марин
ЧЕТВРТАК
11.00-11.45
6-2 Славица Давидовић
УТОРАК
11.00-11.45
6-3 Весна Дакић
ПОНЕДЈЕЉАК
10.10-10.50
6-4 Бојана Павић
ПОНЕДЈЕЉАК
16.10-16.55
6-5
Мирјана Кос
ПОНЕДЈЕЉАК
16.10-16.55
7-1 Зоран Бебен
СРИЈЕДА
11.50-12.35
7-2 Наташа Миладиновић
СРИЈЕДА
11.50-12.35
7-3 Мирјана Радаковић
СРИЈЕДА
11.50-12.35
7-4 Татјана Грујић
СРИЈЕДА
11.00-11.45
8-1 Милица Радоњић
УТОРАК
11.45-12.30
8-2 Ведрана Радиновић
СРИЈЕДА
11.45-12.30
8-3 Александар Мугоша
ЧЕТВРТАК
10.10-10.50
8-4 Тарик Мујагић
ЧЕТВРТАК
12.40-13.25
9-1 Зорица Љубичић
ЧЕТВРТАК
12.40-13.25
9-2 Горјана Матијаш
ЧЕТВРТАК
12.40-13.25
9-3 Весна Батиница
ПЕТАК
15.20-16.05
9-4 Ђурђица Кончар
ПОНЕДЈЕЉАК
15.20-16.05
9-5 Данијела Кокановић УТОРАК 17.00-17.45
Подручно одјељење Гомјеница
1-1 Бојана Гаврановић
ПОНЕДЈЕЉАК
11.00-11.45
2-1
Марина Жилић
ЧЕТВРТАК
09.20-10.05
3-1
Валентина Радаковић
УТОРАК
10.10-10.55
4-1
Драгана Топола
ЧЕТВРТАК
11.50-12.35
5-1 Тања Драгић ( Драгана Тегелтија)
УТОРАК
11.50-12.35

 

 


Pokreće SmartLABS