Serbian Croatian


Претрага

Анкета

Да ли вам се свиђа интернет страница школе?
 

Корисни линкови

 

 

 

 

 

 

Допунска-додатна-секције PDF Štampa El. pošta



Презиме и име наставника
ДОПУНСКА
НАСТАВA
ДОДАТНА
НАСТАВА


СЕКЦИЈА

дан-термин

дан-термин

 

дан-термин

ПРЕДМЕТНА НАСТАВА

Радиновић Ведрана

четвртак

12.40-13.25

четвртак

12.40-13.25

Драмско -рецитаторска

сриједа

12.40-13.25

Батиница Весна

понедјељак

12.40-13.25

понедељак

12.40-13.25

Калиграфија

уторак

12.40-13.25

Срећо Здравка

 

-

уторак

12.40-13.25

Литерарна

четвртак

12.40-13.25

Кончар Ђурђица

понедељак

12.40-13.25

понедељак

12.40-13.25

Новинарска

 

12.40-13.25

Радоњић Милица

петак

12.40-13.25

петак

12.40-13.25

Драмско-рецитаторска

сриједа

12.40-13.25

Марин Бранка

четвртак

12.40-13.25

четвртак

12.40-13.25

Фолклор

понедељак

12.40-13.25

Љубичић Зорица

уторак

12.40-13.25

уторак

12.40-13.25

Веб дизајн

петак

12.40-13.25

Тубин Рената

четвртак

12.40-13.25

четвртак

12.40-13.25

Фотографска

уторак

12.40-13.25

Давидовић Славица

уторак

12.40-13.25

уторак

12.40-13.25

Савјет ученика

четвртак

12.40-13.25

Мујагић Тарик

понедељак

12.40-13.25

понедељак

12.40-13.25

Фотографска

понедељак

12.40-13.25

Мугоша Александар

 

-

 

-

Ликовна

понедељак

12.35-13.25

Марјановић Слободанка

понедељак

12.40-13.25

понедељак

12.40-13.25

Велики хор

понедељак

12.40-13.25

Вукадиновић Андреа

 

-

 

-

 

-

Цивитас

11.00-13.25

Пурковић Биљана

четвртак

12.40-13.25

 

-

 

-

 

-

Матијаш Горјана

 

-

 

-

Еколошка

петак

12.40-13.25

Векић Невенка

-

-

Ритмичка

понедјељак

12.40-13.25

Кевић Гордана

сриједа

12.40-13.25

уторак

12.40-13.25

 

-

 

-

Коврлија Весна

петак

12.40-13.25

понедељак

12.40-13.25

 

-

 

-

Дошеновић Дара

уторак

12.40-13.25

четвртак

12.40-13.25

 

-

 

-

Радаковић Мирјана

четвртак

12.40-13.25

понедјељак

12.40-13.25

 

-

 

-

Прпош Славица

понедељак

12.40-13.25

понедељак

12.40-13.25

 

-

 

-

Грујић Татјана

сриједа

12.40-13.25

сриједа

12.40-13.2

Прва помоћ

Црвени крст

четвртак

12.40-13.25

Радиновић Бојана

(Јанковић Здравко)

уторак

12.40-13.25

уторак

12.40-13.25

 

четвртак

12.40-13.25

Бебен Зоран

 

-

 

-

Иноваторска

четвртак

12.40-13.25

Павић Бојана

 

-

 

-

Саобраћајна

Уторак

12.40-13.25

Миладиновић Наташа

 

-

 

-

Информатичка

четвртак

12.40-13.25

Ковачевић Саша

 

-

 

-

Кошарка-понедјељак

Одбојка-сриједа

12.40-13.25

12.40-13.25

Шебез Ђорђа Православна

петак

12.40-13.25

РАЗРЕДНА НАСТАВА

 

Предојевић Бранкица

 

-

 

-

Мажорет

сриједа

1о-30-11.15

Кантар Ђурица

 

-

 

-

Ликовна

уторак

10.30-11.15

Мијатовић Милка

 

-

 

-

Рецитаторсако -драмска

сриједа

10-30-11.15

Росић Љубица

 

-

 

-

Ритмичка

сриједа

17. 00- 17.45

Жилић Марина

(Калинић Бојана)

 

-

 

-

 

понедељак

12.40-13.25

Мандић Горана

уторак

11.00-11.45

 

-

Лијепо писање

уторак

12.40-13.25

Кондић Гордана

уторак

11.00-11.45

 

-

Драмско - рецитаторска

 

четвртак

11.00-11.45

Бркић Драгана

сриједа

11.00-11.45

 

-

Веб дизајн

 

петак

11.00-11.45

Вучковић Наташа

понедељак

11.00-11.45

 

-

Моделарска

сриједа

11.00-11.45

Радаковић Валентина

сриједа

11.00-11.45

 

-

Драмско рецитаторска

четвртак

12.40-13.25

Батоз Јелена

сриједа

14.20-15.05

 

-

Мажорет

четвртак

14.20-15.05

Берић Данијела

сриједа

14.20-15.05

 

-

Мали хор

петак

12.40-13.25

Спасојевић Сенка

сриједа

14.20-15.05

 

-

Савет ученика

четвртак

12.40-13.25

Конта Бојана

четвртак

14.20- 15.05

 

-

Ликовна

петак

14.20-15.05

Половина Вера

уторак

14.20-15.05

 

-

Ритмичка

петак

14.20-15.05

Топола Драгана

петак

11.00-11.45

 

-

Фолклор

сриједа

11.00-11.45

Роквић Бранка

уторак

16.10- 16.55

 

-

Мале везиље

понедељак

16.10-16.55

Јанковић Зорица

уторак

16.10-16.55

 

-

Драмско -рецитаторска

сриједа

17.00-17.45

Пекија Весна

сриједа

17.00-17.45

 

-

Моделарска

понедељак

17.00-17.45

Балабан Весна

уторак

16.10-16.55

 

-

Литерарна

понедељак

16.10-16.55

Драгић Тања

(Кремић Мика)

сриједа

10-15-11.00

 

-

Ритмичка

петак

14.30-15.15

Софиљ Слободанка

петак

12.40-13.25

петак

12.40-13.25

Мале везиље

четвртак

12.40-13.25

Ковачевић Прокопић Наташа

сриједа

12.40-13.25

сриједа

12.40-13.25

Еколошка

петак

12.40-13.25

Богдановић Ирена

уторак

12.40-13.25

уторак

12.40-13.25

Ликовна

понедељак

17.50-18.35

Гајић Бранка

четвртак

12.40-13.25

четвратк

12.40-13.25

Шаховска

уторак

12.40-13.25

Тевановић Миланка

понедељак

10.15-11.00

понедељак

10.15.11.00

Хор

петак

10.15-11.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Pokreće SmartLABS