Serbian Croatian


Претрага

Анкета

Да ли вам се свиђа интернет страница школе?
 

Корисни линкови

 

 

 

 

 

 

Допунска-додатна-секције PDF Štampa El. pošta

 

Школска 2018 / 2019 година



Презиме и име наставника
ДОПУНСКА
НАСТАВA
ДОДАТНА
НАСТАВА

СЕКЦИЈА

дан-термин

дан-термин

 

дан-термин

ПРЕДМЕТНА НАСТАВА

Радиновић Ведрана

сриједа

12.40 - 13.25

сриједа

12.40 - 13.25

Драмско -рецитаторска

понедјељак

12.40 - 13.25

Батиница Весна

четвртак

12.40 - 13.25

четвртак

12.40 - 13.25

Литерарна

петак

12.40 - 13.25

-
-
-
-
-

Кончар Ђурђица

понедељак

12.40 - 13.25

понедељак

12.40 - 13.25

Новинарска

петак

12.4 0- 13.25

Радоњић Милица

четвртак

12.40 - 13.25

четвртак

12.40 - 13.25

Драмско-рецитаторска

понедјељак

12.4 0- 13.25

Марин Бранка

уторак

12.40 - 13.25

уторак

12.40 - 13.25

Фолклор

четвртак

12.40 - 13.25

Љубичић Зорица

понедјељак

12.40 - 13.25

понедјељак

12.40 - 13.25

Веб дизајн

четвртак

13.30 - 14.15

Тубин Рената

уторак

12.40 - 13.25

уторак

12.40 - 13.25

-

-

Давидовић Славица

понедјељак

12.40 - 13.25

понедјељак

12.40 - 13.25

Савјет ученика

сриједа

12.40 - 13.25

Мујагић Тарик

понедељак

12.40 - 13.25

понедељак

12.40 - 13.25

Новинарска

петак

12.40 - 13.25

 

Мугоша Александар

 

-

 

-

 

Ликовна

понедељак сриједа

12.40 - 13.25

11.50 - 12.35

Марјановић Слободанка
-

-

Велики хор

понедељак

12.40 - 13.25

 

Топић Јелена

 

-

 

-

 

Цивитас

сриједа

12.40 - 13.25






Матијаш Горјана

 

-

 

-

Еколошка

сриједа

12.40 - 13.25

Векић Невенка

-

-

Ритмичка

сриједа

12.40 - 13.25

Вигњевић Данијела

сриједа

12.40 - 13.25

четвртак

12.40 - 13.25

- -

 

Кевић Гордана

уторак

12.40 - 13.25

понедјељак

12.40 - 13.25

 

-

 

-

Коврлија Весна

петак

12.40 - 13.25

понедељак

12.40 - 13.25

 

-

 

-

Дошеновић Дара

уторак

12.40 - 13.25

четвртак

12.40 - 13.25

 

-

 

-

Радаковић Мирјана

четвртак

12.40 - 13.25

сриједа

12.40 - 13.25

 

-

 

-

Прпош Славица

четвртак

12.40 - 13.25

четвртак

12.40 - 13.25

 

-

 

-

Грујић Татјана

сриједа

12.40-13.25

сриједа

12.40 - 13.2

Прва помоћ

уторак

12.40-13.25

Телебаковић Бојана

(Кос Мирјана)

петак

12.40-13.25

петак

12.40 -13.25

-

-

 

Бебен Зоран

 

-

 

-

Иноваторска

четвртак

12.40 - 13.25

Павић Бојана

 

-

 

-

Саобраћајна

сриједа, петак

12.40 - 13.25

Миладиновић Наташа

 

-

 

-

Информатичка

сриједа, петак

12.40 - 13.25

Ступар Немања -
-

Кошарка

понедјељак

12.40 - 13.25

Бабић Драгослав

 

 

-

 

-

Одбојка

сриједа

12.40 - 13.25

Шебез Ђорђа - - Православна

уторак

12.40 - 13.25

РАЗРЕДНА НАСТАВА

 

Станар Бранкица

сриједа

11.00 - 11.45

 

-

Мажорет

уторак

1о-30-11.15

Кантар Ђурица

сриједа

11.00 - 11.45

 

-

Ликовна

понедјељак

11.00 - 11.45

Мијатовић Милка

понедјељак

11.00 - 11.45

 

-

Рецитаторсако -драмска

сриједа

11.00 - 11.45

Вујић Наташа

четвртак

11.00 - 11.45

 

-

Ритмичка

уторак

17. 00 - 17.45

Жилић Марина

 

сриједа

11.00 - 11.45

 

-

Ритмичка

уторак

11.00 - 11.45

Мандић Горана

сриједа

14.20 - 15.05

 

-

Калиграфија

уторак

14.20 - 15.05

Кондић Гордана

сриједа

14.20 - 15.05

 

-

Драмско - рецитаторска

 

четвртак

14.20 - 15.05

Бркић Драгана

понедјељак

14.20 - 15.05

 

-

Веб дизајн

 

четвртак

15.20 - 16.05

Вучковић Наташа

понедељак

14.20 - 15.05

 

-

Моделарска

уторак

14.20 - 15.05

Радаковић Валентина

уторак

11.00 - 11.45

 

-

Драмско рецитаторска

понедјељак

11.00 - 11.45

Батоз Јелена

сриједа

16.10 - 16.55

 

-

Мажорет

петак

18.35 - 19.20

Берић Данијела

сриједа

16.10 - 16.55

 

-

Мали хор

четвртак

16.10 - 16.55

Спасојевић Сенка

понедјељак

16.10 - 16.55

 

-

Литерарна

сриједа

17.00 - 17.45

Конта Бојана

(Милашиновић Љиљана)

четвртак

16.10 - 16.55

 

-

Ликовна

петак

16.10 - 16.55

Половина Вера

четвртак

16.10 - 16.55

 

-

Ритмичка

сриједа

16.10 - 16.55

Топола Драгана

сриједа

10.10 - 10.55

 

-

Фолклор

уторак

14.30 - 15.05

Роквић Бранка

четвртак

12.40 - 13.25

 

-

Мале везиље

сриједа

12.40 - 13.25

Јанковић Зорица

уторак

12.40 - 13.25

 

-

Драмска

понедјељак

12.40 - 13.25

Пекија Весна

понедјељак

12.40 - 13.25

 

-

Моделарска

четвртак

12.40 - 13.25

Балабан Весна

сриједа

12.40 - 13.25

 

-

Литерарна

четвртак

12.40 - 13.25

Драгић Тања

(Тегелтија Драгана)

-

 

-

 

Софиљ Слободанка

- -

Драмска

понедјељак

14.00 - 15.30

Ковачевић Прокопић Наташа

- -

Ритмичка

уторак

14.00 - 15.30

Богдановић Ирена

- -

Ритмичка

уторак

10.30 - 12.00

Гајић Бранка

- -

Шаховска

понедјељак

10.30 - 12.00

Росић Љубица

(Гаврановић Бојана)

- -

Мажорет

четвртак

11.45 - 13.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Pokreće SmartLABS